מלא את הטופס ושפים נבחרים יחזרו אליך עם הצעת מחיר

ללא כל התחייבות !

* המסומן בכוכבית אלו שדות חובה

ארוחת שף פרטית

ארוחת שף פרטית

איך שהוא גילינו כולנו לאחרונה שניתן להזמין ארוחת שף פרטית. להזמין שף שיגיע עד אליכם עם כל חומרי הגלם הטריים והמשובחים ביותר ויכין לכם ארוחת גורמה שתוגש הישר מהמטבח שלכם… לצלחת.

ארוחת שף פרטית לאירועים

ארוחת שף פרטית מספקת הצצה מעניינת מאוד להתרחשות במטבח המקצועי, מה שבדרך כלל נותר חבוי מאחורי הקלעים במסעדות.
אפשר לראות בדיוק איך השף עובד ואיך הוא מחולל את קסם הטעמים שלו.
על הדרך אפשר גם לקבל ממנו טיפים קטנים לבישול.
בסיום ההכנה של כל מנה היא תוגש לכם לשולחן וכמובן שאתם, הטועמים שמצביעים דרך הלשון, צפויים ללקק את הצלחת…

חגיגת ארוחות שף פרטיות יכולה להתאים כמעט לכל מטרה שבה אתם מעוניינים בארוחה מיוחדת: הפתעה רומנטית לבני הזוג, חגיגת יום הולדת, פינוק אישי מושקע ואפילו אם סתם בא לכם להיחשף לטכניקות בישול מקצועיות.
באופן די מפתיע, הבילוי האקסקלוסיבי הזה לא יקר יותר מארוחה במסעדה אצל טובי השפים והוא אפילו מסיר מכם את הצורך לצאת מהבית.

לבחור בשף המתאים

  • סגנון בישול – מה מתחשק לכם לאכול? האם ארוחת גריל-שף של פלטות בשרים עסיסיות ונתחים משובחים? האם סושי-שף שיקפיץ ויגלגל במומחיות רבת השראה את הסשימי סלמון והאטריות ביצים? האם אוכל איטלקי מתאים לכם?
    לכל שף סגנון אישי שהוא מתמחה בו ולכן מומלץ להציץ לפרופיל השף לפני שתסגרו איתו על ארוחת ערב.
  • ידע קולינרי – כל שף למד, התנסה והתמחה במקומות אחרים ולכן אם התחברתם לרקע הקולינרי שלו, אין ספק שהוא יתאים לכם במנות ובטעמים שחיפשתם.
  • כימיה – אומרים שאהבה עוברת דרך הקיבה, אך קודם כדאי שהיא תעבור טלפונית. שוחחו עם השף, שאלו שאלות ונסו להבין האם אתם מתחברים אליו מספיק כדי להזמין אותו אליכם למספר שעות וליהנות ממעשה ידיו.
מוזמנים לשתף